DxO PhotoLab 1.2.1


DxO PhotoLab 1.2.1


DxO PhotoLab 1.2.1


DxO PhotoLab to wysokiej jakości program do obróbki cyfrowych zdjęć, który doskonale radzi sobie z niedoskonałościami wynikającymi z ograniczeń konstrukcyjnych aparatów. Dzięki niemu można bardzo precyzyjnie usunąć szum, poprawić geometrię zdjęć, aberracje chromatyczne i usunąć winietę w sposób odpowiedni dla danego układu optycznego, a także poprawić barwy na podstawie charakterystyki aparatu.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 32
DxO PhotoLab Elite 1.2.1 Build 3131 (x64)

DxO PhotoLab Elite 1.2.1 Build 3131 (x64)

DxO PhotoLab to wysokiej jakości program do katalogowania i obróbki cyfrowych zdjęć, który doskonale radzi sobie z niedoskonałościami wynikającymi z ograniczeń konstrukcyjnych aparatów. Dzięki niemu można bardzo precyzyjnie usunąć szum, poprawić geometrię zdjęć, aberracje chromatyczne i usunąć winietę w sposób odpowiedni dla danego układu optycznego, a także poprawić barwy na podstawie charakterystyki aparatu.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 29
Alien Skin Exposure X3 3.5.5.151


Alien Skin Exposure X3 3.5.5.151


Alien Skin Exposure X3 3.5.5.151


Exposure X3, zaawansowany nieniszczący edytor grafiki, który umożliwia łatwe tworzenie pięknych obrazów i opanowanie całego przepływu pracy. Wysoka wydajność, potężne narzędzia organizacyjne i niedościgniona edycja kreatywna czynią z Exposure jedyną aplikację, która pozwala szybko przekształcać twoje zdjęcia w dzieła sztuki. Użyj Exposure jako kompletnego edytora zdjęć do opanowania pełnego przepływu pracy lub jako wtyczki Lightroom lub Photoshop do edycji kreacji.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 35
Foxit PhantomPDF Business 9.2.0.9297 MULTI-PL

Foxit PhantomPDF Business 9.2.0.9297 MULTI-PL

Foxit PhantomPDF Business jest profesjonalnym zestawem narzędzi niezbędnych do tworzenia dokumentów PDF. Swoje zadanie spełni nie tylko w zastosowaniach domowych ale również przedsiębiorstwach, gdzie zachowane są wszystkie standardy. Można stworzyć PDF bezpośrednio z Microsoft Word, PowerPoint i Excel. Wersja Business przynosi nam rozszerzenie korzyści w zakresie kontroli i wykorzystania systemu Microsoft Windows Server Active Directory do wszystkich dokumentów w formacje PDF, które pozwalają na kontrolowanie cech dokumentów i ich certyfikowanie.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 19
AIDA64 Extreme / Engineer 5.97.4600 DC 18.07.2018 MULTI-PL

AIDA64 Extreme / Engineer 5.97.4600 DC 18.07.2018 MULTI-PL

AIDA64 to znakomite narzędzie do identyfikacji komponentów sprzętowych i oprogramowania zainstalowanego w komputerze, będące kontynuacją popularnego programu Everest. Głównym zadaniem programu jest dostarczanie jak największej porcji szczegółowych informacji o sprzęcie zamontowanym w naszym komputerze. Pozwala on na wyświetlanie danych o procesorze, płycie głównej i chipsecie, pamięciach, dyskach twardych, karcie graficznej i wielu innych urządzeniach, a także zainstalowanym w komputerze oprogramowaniu oraz poziomie zabezpieczeń.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 40
Adobe Premiere Pro CC 2018 12.1.2.69 (x64) [ZAREJESTROWANA WERSJA]

Adobe Premiere Pro CC 2018 12.1.2.69 (x64) [ZAREJESTROWANA WERSJA]

Adobe Premiere Pro CC to najnowsza wersja jednej z najbardziej cenionych i popularnych aplikacji do nieliniowej edycji video. Zaawansowane narzędzia i funkcje programu dają wszystko co niezbędne do połączenia obrazu i dźwięku w jedną całość. Praca w czasie rzeczywistym, narzędzia do edycji plików audio i video dają precyzyjną kontrolę nad praktycznie każdym aspektem produkcji. Z łatwością można manipulować obrazem, dźwiękiem, animacjami i grafiką, aby stworzyć wysokiej jakości filmy.

Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 44
Hard Disk Sentinel Pro 5.30 Build 9417 MULTI-PL

Hard Disk Sentinel Pro 5.30 Build 9417 MULTI-PL

Hard Disk Sentinel (HDSentinel) to jedno z bardziej zaawansowanych narzędzi, mających na celu analizowanie oraz monitorowanie stanu dysków HDD i SSD zamontowanych w komputerze. Program pozwala na testowanie, diagnozowania i w miarę możliwości również naprawę problemów występujących podczas pracy dysku twardego. Potrafi on nie tyle wykrywać błędy na nośniku danych, co również spadki wydajności pracy urządzenia. Hard Disk Sentinel dostarcza szczegółowych informacji o dysku, porady, pozwalające zadbać o stan urządzenia czy też alerty o wykrytych problemach lub raporty zestawiające różne parametry nośnika.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 32
Apowersoft ApowerManager 3.1.9 MULTI-PL

Apowersoft ApowerManager 3.1.9 MULTI-PL

ApowerManager to program do zarządzania urządzeniami mobilnymi, który działa na komputerze z Windows oraz na smartfonach i tabletach z Androidem i iOS. ApowerManager pokazuje na ekranie komputera w czytelny sposób aplikacje, dokumenty, pliki z urządzeń mobilnych i pozwala wygodnie nimi zarządzać.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 54
WinRAR 5.60 (x86/x64) Final PL [OFICJALNA POLSKA WERSJA]

WinRAR 5.60 (x86/x64) Final PL [OFICJALNA POLSKA WERSJA]

WinRAR to jeden z najpopularniejszych archiwizatorów dostępnych na rynku. Program zwraca swoją uwagę prostotą obsługi połączoną z dużymi możliwościami: dzięki niemu stworzymy nowe archiwa, zmodyfikujemy już istniejące, a także zabezpieczymy dane hasłem. Jeżeli archiwum ulegnie uszkodzeniu, to właśnie WinRAR będzie w stanie je naprawić.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 94
MAGIX VEGAS Pro 15.0.0.384 (x64)

MAGIX VEGAS Pro 15.0.0.384 (x64)

VEGAS Pro jest kompletnym rozwiązaniem do edycji wideo oraz przygotowywania i nagrywania płyt Blu-ray i DVD. Głównym składnikiem pakietu jest VEGAS – uznany, profesjonalny program do cyfrowej edycji filmów, wraz z narzędziami do udźwiękowienia. Zaletą programu jest możliwość pracy z materiałami w formatach zapisywanych przez profesionalne kamery różnych producentów (DV, AVCHD, HDV, SD/HD-SDI w tym wykrywanie i naprawę synchronizacji A/V, HEVC, ProRes i wiele innych).
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 29


Poprzednia NAstępna

Super-Warez.eu

Uwaga! Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Serwis udostępnia jedynie informację na temat plików (opis, nazwa release, dane techniczne itp.) oraz odnośniki do serwisów na których znajdują się materiały (turbobit.net, putlocker.com itp.). Wszelkie roszczenia prawne należy kierować do serwisów zamieszczających materiały.

stat4u